Program

01 października 2019, wtorek, godz.20:00

Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 17: Brodacze Live Act oraz Kasia Tontor

42887261_473500726391912_5459928268247400448_o

Podczas siedemnastej audycji, Mariusz Kwaśniewski będzie gościć zespół Brodacze Live Act oraz Kasię Tontor! Rozmowy z artystami będą przeplatać się z ich występami.

Brodacze dwukrotnie zostali zaproszeni do udziału w trasach koncertowych Łąki Łan bardzo szybko zyskując rzeszę sympatyków. W pierwszym roku działalności zagrali w największych salach w kraju: Wytwórnia w Łodzi, Stary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 we Wrocławiu czy Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie. Ponadto wystąpili na festiwalach takich jak jak: Spring Break, Kortowiada, Bachanalia, Kazimiernikejszyn, czy Cekcyn Electronic Music. Ich koncerty to mnóstwo energii i spora dawka mniej lub bardziej kontrolowanej ekspresji.

Debiutancka płyta Brodaczy – „#beardoelectro” to mieszanka autorskich bitów z żywym wykorzystaniem instrumentów takich jak gitary, syntezatory, flażolety i wokale. Dodatkowej przestrzeni dodaje również żywy dubmaster, czyli przepuszczanie poszczególnych instrumentów przez rozmaite efekty.

kasia-tontorKasia Tontor to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, miłośniczka „czarnych” klimatów muzycznych. Na swoim koncie posiada EP-kę wydaną w 2015 roku. Nowe materiały stworzone we współpracy z łódzkim producentem Salvare, to połączenie mocnych brzmień r&b/soulu z elementami hip hopu.

Bilety
10 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl