Program

10 czerwca 2019, poniedziałek, godz.20:00

Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 15: Wizja Lokalna oraz Roxana Tutaj & Good Omen

Wizja Lokalna-kw

Podczas piętnastej audycji Mariusz Kwaśniewski będzie gościć Wizję Lokalną oraz Roxanę Tutaj & Good Omen. Rozmowy z zespołami będą przeplatać się z ich występami.

Wizja Lokalna to poznański zespół grający klasycznego rocka z gitarowym graniem lat 90. Teksty pisane w języku ojczystym są efektem przemyśleń nad życiem i problemami, z którymi borykają się na co dzień młodzi ludzie. Pasja, miłość do muzyki, radość tworzenia i grania to elementy, które łączą ich ze sobą. Istnieją od jesieni 2016 roku, a w grudniu, po trzymiesięcznych przygotowaniach zadebiutowali na scenie grając koncert w ramach 3. edycji Santa Rock Fest w poznańskim klubie Pod Minogą. Występowali między innymi na festiwalach (Fanaria, Rock and Beer Fest), konkursach (Emergenza) a także na koncertach komercyjnych (zloty motocyklowe, dni miast). 21.06.2018 ukazała się debiutancka EP-ka zespołu.

roxana i good omenRoxana Tutaj & Good Omen – grupa ludzi, którą mimo wielu różnic łączy pasja do muzyki. W tym roku wydali swoją pierwszą płytę, na której można posłuchać ich 5 autorskich kompozycji, a oprawiona jest w niebanalną grafikę. Są finalistami Ogólnopolskiego etapu festiwalu Emergenza. Grają utwory z pogranicza rocka, bluesa, funky.

Bilety
10 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl