Program

07 wrzesień 2021, wtorek, godz.20:00

Mariusz Kwaśniewski na żywo vol. 23: Neons oraz Nata i Evgeny

neons

Dwa koncerty i dwie rozmowy z wykonawcami, prowadzone przez poznańskiego dziennikarza Mariusza Kwaśniewskiego. Dużo dobrej muzyki i interesujące rozmowy – wszystko rejestrowane i emitowane w radiu Afera.


Neons – poznański duet tworzący muzykę z pogranicza neo-soulu i R&B, w skład którego wchodzą producent i multiinstrumentalista Maurycy Olszlegier oraz wokalistka i autorka tekstów Natalia Hoffmann.

W swojej twórczości zespół inspiruje się brzmieniami z kolorowych lat 90., które ubiera w nowoczesne aranżacje, nie stroniąc od nietypowych rozwiązań i odważnych eksperymentów.

W listopadzie 2019 ukazał się debiutancki singiel zespołu – „Someone Like Me”, który został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez odbiorców, jak i przedstawicieli branży muzycznej. W marcu 2020 zespół opublikował drugi utwór – „I Feel Like Movin’”. W sierpniu tego samego roku zespół wypościł trzeci singiel – „Waves”, który doczekał się obrazu. Teledysk to swojego rodzaju pocztówka z wakacji, powiew nadmorskiej bryzy oraz oniryczna podróż do lat dzieciństwa. W maju 2021 ukazał się teledysk do utworu „Waves”.

nata-evgenijNata i Evgeny, wydobywają więcej różnorodnego brzmienia z szofara, niż ktokolwiek przed nimi. Ich oryginalne kompozycje przenoszą ten instrument z dawnych czasów, do świata współczesnej elektroniki. W niezbadanej tematyce szofara, przecierają szlaki w skali światowej!

Celem muzyków było stworzenie unikatowego brzmienia, dzięki połączeniu tradycyjnego wykonawstwa na szofarze z innowacyjnym użyciem gitary akustycznej i efektów elektronicznych, przy jednoczesnym wykorzystaniu różnych instrumentów perkusyjnych połączonych z wyjątkową barwą i techniką wokalną.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety
10 zł - miejsca siedzące nienumerowane
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl