Program

16 września 2018, niedziela, godz.19:00

LIPALI – 15 LAT

lipali

Jubileuszowa Trasa koncertowa z okazji 15-lecia istnienia zespołu.
18.30 – drzwi
19.00 – koncert Hollyguns
20.00 – koncert Lipali

W okresie wakacyjnym muzycy odświeżą pokaźną listę utworów ze swojej dyskografii, a dyskusja na temat koncertowych setlist będzie odbywała się na facebookowym profilu. Na trasie muzycy zaprezentuje także próbkę nowości z kolejnej, szóstej już płyty, której wydanie planowane jest na przyszły rok.

Zespół Lipali powstał na bazie solowego projektu Tomka „Lipy” Lipnickiego, który po rozpadzie legendarnego już Illusion wciąż odczuwał muzyczny głód. W 2003 roku dołączyli do niego Adrian „Qlos” Kulik i Łukasz „Luk” Jeleniewski. Jako trio nagrali cztery studyjne albumy: „Pi”, „Bloo”, „Trio”, „3850”. Wybrzmiały na nich takie hity jak „Upadam”, „Popioły” czy „Jeżozwierz”. Po ponad dekadzie do zespołu dołączył Roman Bereźnicki i w tak poszerzonym składzie panowie pracowali nad krążkiem „Fasady”, który ukazał się pod koniec 2015 roku. Pod koniec 2017 roku, nowym basistą został Łukasz „Gajowy” Gajowniczek, z którym została nagrana najnowsza płyta.

Tomasz "Lipa" Lipnicki — wokal, gitara, klawisze, Łukasz "Luk" Jeleniewski — bębny, instrumenty perkusyjne, Roman Bereźnicki — gitara, klawisze, wokal, Łukasz "Gajowy" Gajowniczek — bas, wokal
Bilety
45 zł - pierwsza pula
55 zł - druga pula
miejsca siedzące + 10 zł (tylko antresola)

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl