Program

22 marca 2017, środa, godz.20:00

LENIWE IMPRO: KOMEDIOWE WARIACJE NA KOLACJĘ

LENIWE_IMPRO-kw

Spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe IMPRO! Kto kochał Kluskę i tęskni do wieczorów komedii improwizowanej w Blue Note, z pewnością powinien przyjść na „Komediowe wariacje na kolację” w wykonaniu grupy Leniwe Impro.

W składzie kilkoro członków grupy Zróbmy to!: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakubczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś oraz Piotr „BigBeat” Rychter. Grupę zasiliły nowe twarze, petardy humoru sytuacyjnego: Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Oprawa muzyczna (fortepian): Marta Torebko.

Zapraszamy na totalnie improwizowany spektakl, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie widzowie zamarzą. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To publiczność wybierze nam role, zdecyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydzieli postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączy ich siecią relacji. Co wspólnie stworzymy: tajemniczy kryminał w Ciałofonie, dramat z romansem w tle w Alfabecie, a może tragikomedię w Emocjonalnej rodzinie? Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe! Zatem… Leniwe raz!

Bilety
20 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl