Program

25 października 2017, środa, godz.20:00

LENIWE IMPRO: KOMEDIOWE WARIACJE NA KOLACJĘ

leniwe-10-17

Po wakacyjnej przerwie do Blue Note powraca Leniwe Improwizowanie. Spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro!

Kto kochał Kluskę i tęskni do wieczorów komedii improwizowanej w Blue Note, z pewnością powinien przyjść na „Komediowe wariacje na kolację” w wykonaniu grupy Leniwe Impro.

W składzie kilkoro członków grupy „Zróbmy to!”: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakubczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter oraz petardy humoru sytuacyjnego: Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa.

Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni: Przemek Mazurek – absolwent informatyki (7 lat zobowiązuje) i edukacji muzycznej (3 lata nie zobowiązują) – ojciec, nauczyciel, aranżer, prowadzący audycję, kabareciarz, wykonawca swoich (choć nie tylko) piosenek.

Zapraszamy na totalnie improwizowany spektakl, w którym spontanicznie zagrane zostanie to, co sobie widzowie zamarzą. Stworzone będą skecze i piosenki improwizowane. To publiczność wybierze role, zdecyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydzieli postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączy ich siecią relacji.

Co powstanie: tajemniczy kryminał w Ciałofonie, dramat z romansem w tle w Alfabecie, a może tragikomedię w Emocjonalnej rodzinie? Przyjdźcie, wyreżyserujcie spektakl, a aktorzy na pewno was zaskoczą i skłonią do śmiechu. Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe! Zatem… Leniwe raz!

Bilety
20 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl