Program

07 luty 2018, środa, godz.20:00

LENIWE IMPRO: 7. KOMEDIOWE WARIACJE NA KOLACJĘ

leniwe-luty-2018

Noworoczny spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro będzie inspirowany tematyką miłosną, bo zagramy go w czas okołowalentynkowy, kiedy to i krew gorętsza, i serce bardziej skore do porywów, i człowiek w ogóle odważniejszy w kwestii manifestacji uczuć.

Artyści tak zapowiadają spotkanie: Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji.

Co wspólnie stworzymy: love story w „Powtórce z akcji”, romans w „Randce w ciemno”, a może telenowelę w „Bez emocji”? Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni Marta Torebko.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

Bilety
20 zł
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:kup bilet na bluenote.poznan.pl