Program

22 listopad 2017, środa, godz.20:00

LENIWE IMPRO: 5. KOMEDIOWE WARIACJE NA KOLACJĘ

leniwe-listopa

Spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro!

W składzie kilkoro członków grupy Zróbmy to!: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś oraz Piotr „BigBeat” Rychter. Od roku grają też petardy humoru sytuacyjnego: Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Oprawa muzyczna (fortepian): Marta Torebko.

Tak artyści zapowiadają spotkanie: „Zapraszamy na totalnie improwizowany występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie widzowie zamarzą. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To publiczność wybierze nam role, zdecyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydzieli postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączy ich siecią relacji. Co wspólnie stworzymy: tajemniczy kryminał w Rewolwerze, ognisty romans w Suflerze, a może tragikomedię w Bez Emocji? Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu. Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe! Zatem… Leniwe raz!”

Bilety
20 zł
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:kup bilet na bluenote.poznan.pl