Program

22 wrzesień 2021, środa, godz.20:00

Leniwe impro: 22. Komediowe wariacje na kolację

leniwe-wrzesien

Artyści tak zapowiadają spotkanie: „Po wakacjach jak najszybciej wracamy na scenę! Przedłużymy urlopowy relaks: rozmasujemy przeponę i oczyścimy z trosk umysł podczas salw serdecznego śmiechu. Usłyszymy, co Wam w duszach gra i to zagramy.”

To niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie na scenie tworzone jest to, co sobie publiczność zamarzy. Artyści wykreują scenki i piosenki improwizowane. A to publiczność wybierze im role, zdecyduje, gdzie odbędzie się akcja i przydzieli postaciom cechy charakterystyczne oraz połączy bohaterów siecią relacji.

– Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, a my na pewno Was zaskoczymy – zapowiadają członkowie grupy Leniwe Impro. – Zabawmy się razem! Czekamy z utęsknieniem na spotkanie na żywo i na wesoło!”

Grupę Leniwe Impro tworzą: Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Anka Borysiak, Anna Siedlewska, Justyna Klak-Nowakowa, Magda Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Oskar Legner i Piotr „BigBeat” Rychter.
Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną i improwizacyjne muzyczne olśnienia zapewni Przemek Mazurek.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

By być na bieżąco, warto polubić profil grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/leniweimpro/
Tam też można wziąć udział w konkursach i wygrać bezpłatne wejściówki.

Spektakl przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

Każda osoba wchodząca na wydarzenie musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na wydarzenie. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety
25 zł - przedsprzedaż,
30 zł - w dniu spektaklu
dostępne w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl