Program

11 września 2020, piątek, godz.20:00

Leniwe Impro: 21. Komediowe wariacje na kolację – odwołane

leniwe-grudzien

Z przyczyn niezależnych od klubu i zespołu, spektakl został odwołany. Przepraszamy. Zwrot biletów możliwy jest w punktach ich zakupu. Zwrot należności za bilety zakupione w serwisie Bilety24.pl nastąpi automatycznie taką samą drogą, jaką została dokonana płatność (do 180 dni).

Już po raz dwudziesty pierwszy (oczko!) odbędzie się spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro.

Pierwszy raz po lockdownie, po stresach związanych z powrotem dzieciaków do szkół i pierwszymi wywiadówkami, rozmasujemy przeponę i zrelaksujemy umysł podczas salw serdecznego śmiechu.

Artyści tak zapowiadają spotkanie: „Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji.

Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu”.

Grupę Leniwe Impro tworzą: „Morus”, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska, Justyna Klak-Nowakowa i Magda Sobczak.
Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną i improwizacyjne muzyczne olśnienia zapewni Przemek Mazurek.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

Bilety
20 zł

dostępne w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl