Program

17 czerwiec 2021, czwartek, godz.20:00

Leniwe impro: 21. Komediowe wariacje na kolację

leniwe-czerwiec

– Wreszcie wracamy na scenę! – zapowiadają artyści. – Pierwszy raz po lockdownach, po zawirowaniach związanych z powrotem dzieciaków do stacjonarnej edukacji i zakończeniem roku szkolnego, rozmasujemy przeponę i zrelaksujemy umysł podczas salw serdecznego śmiechu. W to nam graj, że usłyszymy, co Wam w duszach gra.

Komediowe wariacje na kolację to niepowtarzalny występ, w czasie którego artyści na scenie spontanicznie zagrają to, co zamarzy publiczność.
– Stworzymy skecze i piosenki improwizowane – opowiadają wykonawcy. – To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom przywary lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji. Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu, i sami się ubawimy dzięki Wam. Nie możemy się już doczekać spotkania na żywo i na wesoło!”

Grupę Leniwe Impro tworzą: „Morus”, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska, Justyna Klak-Nowakowa i Magda Sobczak.
Jest spora szansa, że tego wieczoru zadebiutuje z nami też Oskar Legner.
Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną i improwizacyjne muzyczne olśnienia zapewni Przemek Mazurek.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

By być na bieżąco, warto polubić profil grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/leniweimpro/
Tam też można wziąć udział w konkursach i wygrać bezpłatne wejściówki.

Spektakl przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

Każda osoba wchodząca na wydarzenie musi na wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na wydarzenie. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety
20 zł
dostępne w biurze klubu Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl