Program

17 październik 2020, sobota, godz.20:30

Jazz Top w Blue Note: Krzysztof Herdzin Quartet – The Book of Secrets

herdzin-kw

Z powodu wprowadzenia „czerwonej strefy” zagrożenia, organizowane przez nas obecnie koncerty muszą odbywać się w większym rygorze sanitarnym – przy zmniejszonej do jednej czwartej widowni. Dlatego zaplanowany na godz. 20.00 w sobotę, 17 października, koncert Krzysztofa Herdzina: The Secret Book odbędzie się dwukrotnie: o godz. 17.30 i o godz. 20.30!

Prosimy, aby do wtorku do godz. 18.00 zadeklarowali Państwo, która godzina koncertu bardziej Wam odpowiada. Informację o tym prosimy wysłać mailowo na adres klub@bluenote.poznan.pl, podając w niej (oprócz wybranej przez Was godziny) kody posiadanych przez Was biletów.
Po tym terminie z przykrością zmuszeni będziemy dokonać wyboru za Was!

Osoby, które kupiły bilety w biurze klubu lub Centrum Informacji Kulturalnej w mailu proszone są o podanie wybranej godziny i numeru zajmowanego stolika.

——————————————————————————————————————

Wybitny polski pianista, kompozytor, aranżer oraz dyrygent – Krzysztof Herdzin wystąpi ze swoim kwartetem, aby zaprezentować utwory ze swojego najnowszego albumu wydanego w prestiżowej serii Polish Jazz – „The Book of Secrets”.

Krzysztof Herdzin współpracował prawie ze wszystkimi największymi polskimi gwiazdami muzycznymi. Grał w kwartecie Jana Ptaszyna Wróblewskiego, przez 6 lat był pianistą kwartetu Zbigniewa Namysłowskiego, w latach 2002-2012 występował w duecie z Edytą Geppert, od dziewięciu lat ściśle współpracuje z Anną Marią Jopek. Obecnie prowadzi własne trio akustyczne (Herdzin/ Kubiszyn/ Konrad) i własny Big Band. Ma na swoim koncie ponad 200 płyt CD, w tym 20 autorskich, jest posiadaczem 18 Złotych i 4 Platynowych Płyt dla Aranżera. Wyprodukował ponad 20 płyt polskim wokalistom, m.in.: Irenie Santor, Maryli Rodowicz, Edycie Geppert, Katarzynie Groniec, Annie Serafińskiej, Oldze Bończyk, Wojciechowi Gąssowskiemu.

Dofinansowano ze środków Miasta Poznania
Poznan bez Know How

.

.

.

oraz środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

.

.

Krzysztof Herdzin – fortepian, Marek Podkowa – saksofony, Robert Kubiszyn – kontrabas, gitara basowa, Cezary Konrad – perkusja
Bilety
80 zł

dostępne w sprzedaży on-line oraz w biurze klubu:


kup bilet na bluenote.poznan.pl