Program

07 maja 2017, niedziela, godz.20:00

KEBU: PERPLEXAGON TOUR 2017

Kebu-photo_by_Peter_Drastrup-1

Kebu (Sebastian Teir) – fińska gwiazda muzyki elektronicznej promować będzie swój najnowszy album „Perplexagon”. Krążek opublikowany w 2016 roku szturmem podbił serca fanów.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU

Kebu to prawdziwy magik w świecie syntezatorów, uwielbiany przez fanów na całym świecie, dzięki którym publikowane przez niego nagrania zbierają po osiem milionów wyświetleń oraz liczne słowa uznania. Każdy jego koncert to starannie przygotowane show porywające publikę ciepłym brzmieniem i osobowością artysty, który bawi się na scenie równie dobrze, co fani.

Znakiem rozpoznawczym Kebu jest imponujący zestaw syntezatorów analogowych otaczający muzyka podczas każdego z występów, co przywodzi na myśl najlepszych solowych artystów z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Wpływy muzyki z tych czasów umiejętnie połączone z nowoczesnym brzmieniem składają się na melodyjne kompozycje w szczególny sposób łączone w pełnej pomysłów głowie Kebu w atrakcyjną całość.

Jego debiutancki album „To Jupiter and Back” (2012) został nominowany w kategorii Najlepszy Album Roku w prestiżowym konkursie Schallwelle Music Awards, w którym Kebu otrzymał również nominację jako Najlepszy Artysta.

Bilety
30 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line: https://kebunator-pl.yapsody.com/event/index/62508/kebufi-perplexagon-tour-2017 i na Bilety24.pl:


kup bilet na bluenote.poznan.pl