Program

09 czerwca 2017, piątek, godz.20:00

JERZY MAŁEK: „FOREVELLE”

JerzyMałek-kw

Jeden z najlepszych polskich trębaczy i kompozytorów jazzowych, porównywany do tak wielkich nazwisk jak Stańko czy Wojtasik, promować będzie swój najnowszy album „Forevelle”.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU

Jerzy Małek – trębacz, kompozytor, aranżer, producent muzyczny i pedagog. Człowiek wielu talentów, ale nade wszystko wirtuoz trąbki. Od bez mała 20 lat rozwija swoją karierę z ogromnym powodzeniem. Ma na swoim koncie 8 autorskich albumów, w 2012 roku nominowany do Fryderyków jako najlepszy kompozytor i aranżer jazzowy.

Jerzy tworzy muzykę na wskroś osobistą i pełną uczuć. Płyta „Forevelle” przepełniona jest tym, co tak naprawdę ważne. To swego rodzaju portret emocjonalny artysty, ale opisujący także każdego z nas. Dzięki gitarowym brzmieniom  płyta nabiera rokowego sznytu, który podkreśla wyjątkowy charakter utworów, nie tracąc swojej subtelności. To płyta o miłości, tęsknocie i nadziei… Odnajdziemy w niej swoistą melancholię, która odradza się, przeobraża i zmienia formę.

Przeczytaj więcej o płycie i posłuchaj muzyki

Na ten koncert obowiązują rabaty z kartą

targi

 

 

Jerzy Małek – trąbka, Michał Tokaj – fortepian, Maciej Kądziela – saksofon altowy, Alan Wykpisz – kontrabas, Michał Miśkiewicz – perkusja
Bilety
45 zł – normalny
30 zł – ulgowy
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl