Program

05 grudzień 2021, niedziela, godz.19:00

Jasper Love

Jasper-love-kw

Podczas koncertu muzyk zaprezentuje przedpremierowo utwory ze swojej tanecznej, debiutanckiej płyty. Nie zabraknie także romantycznych, akustycznych brzmień, oraz wyjątkowych gości specjalnych.

”Chcę, żeby moja muzyka była integralną częścią życia ludzi, aby w niej odnajdywali szczęście, wytchnienie, szaleństwo, pocieszenie – czego w danej chwili najbardziej potrzebuje ich dusza. Miłość, emocje, ludzie – to filary mojej muzyki” – Jasper Love

Jasper Love to młody wokalista, multiinstrumentalista i producent, który jest tajfunem  świeżości na europejskiej scenie muzycznej. Jego artystyczne korzenie zagłębione w bluesie ewoluowały w charyzmatyczny, nowatorski i niepodrabialny styl. W swojej muzyce łączy taneczne rytmy EDM, trapowe beaty oraz popową energię, jednocześnie nie rezygnując z romantycznych melodii i gitarowych brzmień.

Występując od najmłodszych lat na scenie, Jasper stał się prawdziwą bestią sceniczną, dając z siebie zawsze 300 proc. i będąc wulkanem energii, który porywa publikę na każdym koncercie. Muzyk koncertował na wielu znanych scenach w Polsce i za granicą m.in. : Light Move Festival Łódź (jako support przed wojciechem Pilichowskim), Rudolfstrasse Fest Dresden, Blue Note Poznań, support przed zespołem Voo Voo w Warszawie, Filharmonia Poznańska.
Jasper jest zdobywcą wielu nagród m.in. prestiżowego DeutschlandStipendium, uczestnikiem European Songwriting Awards, a sztuki gitarowej uczył się u Martina Millera. Obecnie szykuje się do wydania debiutanckiej płyty, z której utwory wykonuje razem z Kasią Schmidt – Przeździecką (bass/syntezatory) oraz Władkiem Rajewskim (perkusja) na koncertach.

»Jasper Love zaczarował studio Radia Poznań wykonaniem piosenki „You I Hate To Lose (feat. Ania Łukaszewicz)” przy okazji premiery singli promujących nowy album. Piosenki formą, gatunkiem i wykonaniem pozbawiają autora zbędnego manieryzmu a aranżacje skutecznie pozwalają utworom wymknąć się zaszufladkowaniu współczesnej muzyki. Dzięki temu udało się stworzyć dla odbiorcy całkiem unikalny produkt, w którym odnaleźć można klasyczne wzorce połączone z pełną ekspresji energią młodego pokolenia.« – Franciszek Walerych, Radio Poznań

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można
POBRAĆ TUTAJ.
Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

MASZ certyfikat zaszczepienia? Okaż go dobrowolnie na wejściu! Dziękujemy!

Posiadania certyfikatu nie zwalnia z pozostawienia wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia! Umożliwia jednak zwiększenie limitów publiczności na koncertach!

Bilety
40 zł - pierwsza pula
50 zł - druga pula / w dniu koncertu
25 zł - ulgowe (szkolne, studenckie)

dostępne w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl