Program

28 styczeń 2022, piątek, godz.20:00

Jarosław Kostka Trio: Extraordinary Standards
koncert odwołany

jarek-kostka-kw

Z przyczyn niezależnych od klubu i zespołu koncert nie odbędzie się. Przepraszamy. Zwrot biletów możliwy jest w punktach ich zakupu. Osoby, które kupiły bilet w serwisie Bilety24.pl otrzymają zwrot automatycznie.

 

Dwóch świetnych instrumentalistów i sidemanów młodego pokolenia i jeden starszy eksperymentator stylistyczny, poszukujący cały czas tworzywa do swingowych interpretacji często w różnych stylistykach dalekich nawet od jazzu.

 

Jarek Kostka zdobył się zaszczepić te przewrotne idee swoim kolegom – Szymonowi Wieczorkiewiczowi i Mateuszowi Brzostowskiemu, a oni świetnie je realizują.
Zapowiada się dynamiczny, pełen niespodzianek, koncert.

Jarosław Kostka - fortepian, Szymon Wieczorkiewicz - kontrabas, Mateusz Brzostowski - perkusja
Bilety
35 zł - normalne
25 zł - ulgowe

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można

POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety dostępne są w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl