Program

26 luty 2016, piątek, godz.20:00

INTO INTERLUDE: WIĘCEK / TARWID / KARCH

intointerlude-web

„Najciekawsze trio jakie pojawiło się od lat na polskiej scenie jazzowej. Młodzi muzycy tworzący i wykonujący muzykę na poziomie europejskich festiwali. Polska melodyka osadzona na bazie elektrycznego brzmienia i szerokich skandynawskich przestrzeni” – Jerzy Szczerbakow, radio JazzFM, JazzPress.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU
Jakub Więcek – saksofonista, kompozytor. Student prestiżowego Rhythmic Music Conservatorium w Kopenhadze. Zaczął grę na saksofonie w wieku 11 lat. Laureat wielu nagród oraz międzynarodowych konkursów. W jego grze słychać wpływy jazzu, folku oraz muzyki klasycznej. Pobierał lekcje u takich mistrzów jak: Lee Konitz, David Binney, Chris Speed, Dick Oatts, Peter Evans, czy Jim Black. Koncertował w Danii, Szwecji, Holandii, Francji, Niemczech, Belgii, Anglii, Polsce, na Łotwie oraz w Stanach Zjednoczonych.

Grzegorz Tarwid – jeden z najciekawszych pianistów młodego pokolenia w Polsce. Jego grę docenili już, zapraszając go do zespołów, m.in. Zbigniew Namysłowski, Kazimierz Jonkisz czy Piotr Rodowicz. Występował w wielu krajach Europy, ostatnio w Niemczech i na Ukrainie. Na stałe mieszka w Danii.

Albert Karch – perkusista, student prestiżowego Rytmisk Musikkonservatorium w Kopenhadze. Ceniony za swoją pieczołowitą dbałość o dźwięk. Jako sideman wystąpił do tej pory na 4 albumach w przeróżnych stylistykach. Zainspirowany muzyką klasyczną, gra także na fortepianie i komponuje muzykę kameralną. Dawny uczeń legendy polskiej perkusji, Czesława Bartkowskiego.

 

Na ten koncert obowiązują rabaty z kartą

empik_schooltargi

 

 

Kuba Więcek – saksofon, Grzegorz Tarwid – instrumenty klawiszowe, fortepian, Albert Karch – perkusja
Bilety
30 zł – normalny,
20 zł – ulgowy,
15 zł – ulgowy dla studentów Akademii muzycznej i uczniów szkół muzycznych (tylko w biurze klubu i przed koncertem)
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl