Program

05 marzec 2017, niedziela, godz.19:00

HUNTER

hunter_foto

Po świetnym przyjęciu płyty „Niewolność” Hunter wyrusza w trasę!

Płyta ukazał się na przełomie października i listopada 2016 roku, trzy lata od wydania „Imperium”. Podczas koncertów będzie jednak można usłyszeć nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Bilety
40 zł – tylko na http://pwevents.pl/bilety/hunter-blue-note-poznan/456/62
45 zł - Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Blue Note, CIM, Rock Long Luck
50 zł - w dniu koncertu