Program

29 września 2018, sobota, godz.19:00

GOTHIC NIGHT POZNAŃ

Red Storm

Zagrają: Red Storm, Arshenic oraz Electro Fear.

Red Storm
Projekt powołany do życia przez Agnieszkę Leśną. Album „Alert”, którym zadebiutował zespól, zapewnił grupie już na starcie spory rozgłos w kraju, jak i poza jego granicami. Produkcją krążka zajął się współzałożyciel This Mortail Coil i legendarny producent – John Fryer, mający na swoim koncie produkcję albumów takich gwiazd jak: Depeche Mode, Nine Inch Nails, Him, White Zombie, Paradise Lost czy Cradle Of Filth. „Teraz Rock” docenił debiut Red Storm, dając „Alert” cztery na pięć gwiazdek . Album również znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych albumów roku według czytelników oraz dziennikarzy magazynu.

Arshenic
Zespół balansuje na granicy rocka i alternatywnego metalu. Zespół powstał w 2006 roku w Trójmieście. Rok później wydał swoją pierwszą Ep-kę „W plecy nóż”. Pierwsza długogrająca płyta grupy została wydana w 2009, która zatytułowana była „Arshenic”. Wystąpili w programie „Must Be The Music II” wykonując cover utworu Lady Gagi „Paparazzi” w wersji metalowej. Ze względu na swój charakterystyczny wizerunek zespół nazwał swój nurt „Zombie Gothic Melodic Metal„. Rok 2016 to jubileuszowy rok dla zespołu, który kończy 10 lat. W styczniu zespół zarejestrował kolejną Ep-kę „Erased”, która zawiera utwory prezentujące nowe, nu metalowe brzmienie zespołu. Najnowsze utwory tworzone są w bardziej surowej i drapieżnej stylistyce, nie braknie jednak melodyjności charakteryzującej brzmienie zespołu.

Electro Fear
Polski zespół dark electro założony przez Marcina Klimka w 2012 roku w Toruniu. Na skutek fascynacji filmami grozy i subkultury gotyckiej, jak również miłości do muzyki elektronicznej, Marcin postanawia założyć solowy projekt Electro Fear. Jeszcze w tym samym roku powstaje pierwsza płyta demo, zawierająca utwory: „Cat People”, „House On Haunted Hill” i „Carnival Of Souls”. 1 kwietnia 2017 roku ma miejsce premiera debiutanckiego albumu „The Little Shop Of Horrors”.

Bilety
20 zł - przedsprzedaż
25 zł - w dniu koncertu

Bilety są dostępne w biurze klubu.
Możliwa jest również rezerwacja mailowa: masazysta.jerzy@wp.pl
Organizator: Piekło J&J