Program

12 czerwiec 2021, sobota, godz.20:00

Gitarsi.pl

gitarsi_razem_001

Jeśli nie wiesz, ile świetnej muzyki może powstać, gdy na scenie są tylko dwie gitary akustyczne i gitara basowa – to koncert formacji Gitarsi.pl jest specjalnie dla ciebie! Porwą Cię przebojowe aranżacje znanych hitów oraz własne utwory zespołu!

Gitarsi.pl to trio gitarowe z Poznania, powstałe latem 2018 roku. Muzycy wykonują instrumentalne utwory we własnych aranżacjach.

Ich wspólne poszukiwania dotyczą przede wszystkim jazzu oraz muzyki filmowej. w programie tria znajdą się m.in. utwory Herbiego Hancocka, Duke’a Ellingtona, Astora Piazzolli, Francisa Lai, Henry’ego Manciniego czy Beatlesów.

Czarek Bera oraz Stanisław Kaczmarek (gitary akustyczne) przyjaźnią się od ok. 30 lat. Obaj pochodzą z Owińsk k. Poznania. Ich wspólne muzykowanie rozpoczęło się jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Natomiast Marcin Fukowski (gitara basowa / kontrabas) wraz z Czarkiem Berą już od sześciu lat odpowiadają za brzmienie gitar w poznańskim zespole Wolny Elektron.

Muzycy zaprezentują także własne kompozycje, z autorskiej płyty „Etna”.

Każda osoba wchodząca na koncert musi na wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety


35 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl