Program

29 styczeń 2022, sobota, godz.20:00

Free Blues Band

Free-Blues-Band

Od ponad 40 lat grają pełną ekspresji muzykę, łączącą w sobie elementy rythm’n’bluesa, soulu, funky i niektórych obszarów jazzu!

Zespół założyli pod koniec 1979 roku bracia – Andrzej i Marian Malcherkowie. Od tego czasu aktywnie koncertowali samodzielnie i jako zespół towarzyszący Tadeuszowi  Nalepie, Stanowi Skiby, Leszkowi Cichońskiemu, Carlosowi Johsonowi, Janowi „Izbie” Izbińskiemu czy też Sławkowi Wierzcholskiemu. Od 1995 roku grupa współpracowała z Tadeuszem Nalepą, a przez trzy ostatnie lata przed śmiercią – artysta koncertował tylko z Free Blues Band i to z FBB zagrał ostatni koncert w swoim życiu – 12 sierpnia 2006 roku w Trincu w Czechach.

Grali także z Taj Mahalem, Chrisem Farlowe (Colosseum), Steve Morsem i Ianem Paicem (Deep Purple). Otwierali koncerty Deep Purple, Johna Scofielda, Johna Mayala, The Animals, Scotta Hendersona oraz Johnnego Wintera i TM Stevensa.

Na swym koncie mają tytuły laureatów z praktycznie wszystkich festiwali muzyki rockowej i bluesowej organizowanych w Polsce od 1983r. Poza programem autorskim w repertuarze posiadają także brawurowo wykonywane utwory J.Hendrixa oraz Deep Purple. Zespół używa oryginalnych organów Hammonda, na których gra jako jedyna w Polsce kobieta – Agnieszka Malcherek.

Andrzej Malcherek – gitara, wokal, Agnieszka Malcherek – organy Hammonda, Mateusz Pawelec – gitara basowa, Michał Słowiński – perkusja
Bilety
45 zł - pierwsza pula
55 zł - dryga pula

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można

POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:kup bilet na bluenote.poznan.pl