Program

23 kwiecień 2017, niedziela, godz.19:00

FLAMENCO

flamenco-kw

Hiszpańsko-polski zespół flamenco prezentuje tradycyjną muzykę i ekspresyjny taniec.

Juan Cardenas – śpiewak flamenco z Puebla de Cazalla niedaleko Sevilli, z miasteczka o wielkich tradycjach flamenco. Śpiewa od najmłodszych lat, występuje na międzynarodowych scenach z artystami z Hiszpanii, Niemiec, Rosji…

Valle Monje – gitarzysta flamenco urodzony i wychowany w dzielnicy cygańskiej Santiago w Jerez de la Frontera w Andaluzji. Syn słynnego śpiewaka flamenco Luis Monje Vargas „El Peluca”. W wieku 3 lat zaczął grę na tym instrumencie. Od wielu lat wybitny instrumentalista i nauczyciel.

Joanna Zapała – choreograf i pedagog, naukę flamenco rozpoczęła w poznańskiej szkole La Tormenta, a w latach 2009-2012 była tu instruktorką. Kształciła się u najlepszych: Conchi Jareńo, Mercedes Ruiz, Marco Floresa czy Leonor Leal. Obecnie prowadzi własną Szkołę Flamenco La Frontera w Słubicach.

Barbara Cieślewicz – profesjonalna tancerka i nauczycielka flamenco z Berlina. Instruktorka w Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie. Pochodzi z Żar. Była uczennicą najbardziej znanej w Hiszpanii szkoły flamenco w Sevilli, która kształci przyszłych tancerzy (Fundacion Cristina Heeren- Escuela de Arte Flamenco).

Na ten koncert obowiązują rabaty z kartą

targi

 

 

Bilety
Przedsprzedaż:
40 zł – miejsca siedzące - WYPRZEDANE
30 zł – miejsca stojące
w dniu koncertu
50 zł – miejsca siedzące - WYPRZEDANE
40 zł – miejsca stojące
dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl