Program

18 grudzień 2021, sobota, godz.20:00

Ewelina Rajchel: Sound & Light

ewelina-rajchel

Premierowy koncert płyty Eweliny Rajchel! Na krążku znajdziecie dwanaście piosenek Eweliny Rajchel (teksty, muzyka) i Piotra Kałużnego (muzyka), które zostały przez niego zaaranżowane na trio instrumentalne i wokal.

Inspiracją dla tych opracowań była muzyka popularna lat 80. i 90. minionego wieku, odwołująca się do różnych stylów muzycznych, m.in.: popu, jazzu, funku, soulu i bluesa. Piosenki tego okresu miały najczęściej wyraziste melodie i interesujące przebiegi harmoniczne. Ostateczny kształt utworów rodził się w ciągu kilku lat i jest efektem osobistych preferencji stylistycznych ich twórców.

Ewelina Rajchel – śpiew, Piotr Kałużny – fortepian, instrumenty klawiszowe, Bartek Kucz – gitara basowa, Andrzej Kubiak – perkusja
Bilety
55 zł – pierwsza pula
65 zł – druga pula - przed wejściem na koncert

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Każda osoba wchodząca na koncert musi przy wejściu pozostawić czytelnie wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie można wypełnić na miejscu lub przynieść wypełnione – druk można

POBRAĆ TUTAJ.

Odmowa pozostawienie oświadczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami skutkować będzie brakiem możliwości wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Bilety dostępne są w biurze klubu, Centrum Informacji Kulturalnej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl