Program

12 maja 2017, piątek, godz.20:00

DOPE D.O.D.

IMG_4557

Atomowa banda z Holandii powraca do Polski! Słynący z niezwykle energetycznych koncertów DOPE D.O.D. zagrają koncert promujący nadchodzący, wspólnie nagrany z legendarnym Onyx album „Shotguns in Hell”!

Rewolucją był rok 2011, kiedy to światło dzienne ujrzał kawałek „What Happened”. Teledysk stał się hitem Internetu i otworzył drogę do współpracy z takimi nazwiskami, jak Sean Price, Simon Roofless czy Fred Durst. Dope D.O.D. szturmem wdarli się na europejskie sceny, gdzie występowali w roli supportu przed Limp Bizkit!

Dope D.O.D. mają na koncie sześć wydawnictw – dwie EPki, „Fountain Of Death” i „The Evil”, z początku działalności oraz debiutancki longplay „Branded” z 2011 roku, „Da Roach” z 2013 roku i „Master Xploder” z 2014. Ich dyskografię zamyka póki co wydana w 2015 roku, przez polską wytwórnię Fandango Records, „The Ugly EP”. Niebawem światło dzienne ujrzy najnowszy album zespołu „Shotguns in Hell” nagrywany wspólnie z legendą amerykańskiego oldschoolu, Onyx.

Skład występował już na scenach najważniejszych festiwali europejskich (Dour, Lowlands, Hip Hop Kemp, The Great Escape, Sziget) i amerykańskich (SXSW, CMJ), a także w klubach największych miast całego świata. W Polsce zobaczyć ich można było w 2015 roku na festiwalach Hip Hop Projekt Ełk i Polish Hip Hop Festival w Płocku. Po świetnym przyjęciu zespół wraca do Polski, gdzie będzie promować najnowsze wydawnictwo „Shottguns in Hell”. Zapraszamy!

Bilety
65 zł – tylko na http://pwevents.pl/bilety/dope-d.o.d./475/0
70 zł – dostępne w biurze klubu Blue Note, Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, CIM, VertShop
75 zł – w dniu koncertu