Program

05 maja 2018, sobota, godz.19:30

DARK SIDE OF THE BLUE NOTE: ALLAN HILLS, NAVIA, MATERIA

allan hills

Materia to ciężki, nowoczesny metal z progresywnymi ambicjami i licznymi odniesieniami do klasyki gatunku który rozgrzeje Was, klub i wszystko wokół w tym dniu. Przed nimi zagra poznańska Navia oraz nowy, poznański zespół Allan Hills.

Allan Hills
to nowy zespół na poznańskiej scenie post-metalowej. Formacja w swojej muzyce łączy interesujące gitarowe przestrzenie i ciężkie riffy podkreślone mięsistym i dosadnym basem napędzane dynamicznymi i kreatywnymi partiami perkusji.

.

.

naviaNavia
powstała na początku 2014 roku z inicjatywy Gregorego – perkusja oraz Filipa – gitara.
Pierwsze kompozycje oscylowały w klimatach ciężkiego i melodyjnego metalu. W październiku 2014 nastąpił pierwszy przełom – do zespołu dołączyła Ania (skrzypce) oraz Filip (bas), wprowadzając do kompozycji zupełnie nowe, obecnie charakterystyczne dla zespołu, brzmienie. Formowanie składu zakończyło się w lipcu 2015 roku, wraz z przyjęciem Tymona, który, po za śpiewem, podjął się również stworzenia teksów, spinających twórczość zespołu w znaczeniową całość.

materiaMateria
powstała w 2007 roku w Szczecinku. Początkowo jako trio: Michał `Mihu` Piesiak (wok., bas), Tadek `TeDe` Piesiak (git., wok.) i Kuba `Marcia` Marciniak (per.). W 2010 roku do zespołu Materia dołącza wieloletni przyjaciel Adrian `Adi` Dubiński (git.).
Na swoim koncie mają występy przed takimi gwiazdami jak Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax czy Dog Eat Dog oraz udział w Sonisphere Festival, XXX Jubileuszowym Festiwalu w Jarocinie, Przystanku Woodstock 2011 oraz Festiwalu Rock Nocą. W 2013 roku otwierali również Metal Fest w Jaworznie, który jest obecnie największą imprezą metalową w Polsce. Od początku września 2013 roku zespół koncertuje w całym kraju.

.

.

Bilety
Bilety:
25 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu koncertu
Dostępne w biurze klubu.

Rezerwacja biletów oraz miejsc siedzących: masazysta.jerzy@wp.pl