Program

25 lutego 2016, czwartek, godz.19:00

DANIEL BLOOM

DANIELBLOOM-web

Producent muzyki elektronicznej i filmowej. Uznanie przyniosły mu ścieżki dźwiękowe do filmów Jacka Borcucha – „Wszystko co kocham”, „Nieulotne” czy „Tulipany”. Przez lata z Józefem Skrzekiem, Stevem Schroyderem (ex-Tangerine Dream), Władysławem Komendarkiem tworzył muzykę improwizowaną w międzynarodowym projekcie Ricochet Gathering. Gościem koncertu będzie Tomek Makowiecki.

Jesienią 2015 roku, nakładem Warner Music Poland, ukazał się nowy solowy album producencki Blooma zatytułowany „Lovely Fear”. Na płycie wokalnie udzielili się Mela Koteluk, Gaba Kulka, Iwona Skwarek z zespołu Rebeka, Marsija, Jon Scotfiled i Tomek Makowiecki. Album spotkał się z doskonałym przyjęciem przez słuchaczy i dziennikarzy. Pierwszy singiel pt. „Katarakta”, nagrany z gościnnym udziałem Meli Koteluk, od 10 tygodni góruje na liście przebojów Trójki, a klip do tego utworu wyświetlono niespełna 800 tysięcy razy!

Po pierwszych miesiącach wzmożonej promocji albumu czas wyruszyć w trasę! Podczas koncertów prezentowany będzie cały materiał z płyty „Lovely Fear”. Zespół Daniela Blooma, w którego regularnym składzie znajdzie się Tomek Makowiecki, za każdym razem wspierać będą specjalnie zaproszeni goście!

Bilety
45 zł (I pula), 55 zł (II pula) - pule biletów dostępne do wyczerpania
dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.