Program

05 stycznia 2019, sobota, godz.20:00

Cudzesy: Part of The Kitchen oraz Sza!

Part of the Kitchen 1

Kolejny występ z cyklu podwójnych koncertów! Tym razem na scenie wystąpią zespoły Part of the Kitchen oraz Sza!

Cykl podwójnych koncertów „Cudzesy” to inicjatywa Czarka Bera – lidera Wolnego Elektronu. Będzie to już czwarty koncert z tej serii. Idea polega na prezentowaniu dwóch wykonawców grających muzykę autorską z polskimi tekstami. Wykonawcy są równorzędni – żaden nie jest supportem ani daniem głównym koncertu. Kolejność jest losowana, a wykonawcy grają na scenie naprzemiennie po dwa sety bez żadnych przerw. Dodatkowo każdy z zespołów wykonuje jako niespodziankę jeden numer tej drugiej kapeli.

Zespół Part Of The Kitchen powstał w marcu 2016r. w Poznaniu. Po roku wspólnego grania nagrał materiał w formie debiutanckiej epki „Below the line”, który składa się z pięciu autorskich piosenek. W lipcu 2017 r. powstał teledysk do utworu „Nieudani”. Od zeszłego roku skład zagrał kilkanaście koncertów, min.: Centrum Kultury Zamek (Poznań), Blue Note (Poznań), Plac Wolności – na zaproszenie empik Polska (Poznań), Festiwalu Powidz Jam Festiwal, Festiwalu Spring Break oraz radiowej Czwórki i Afery. Obecnie zespół przygotowuje nowe utwory i zbiera autorski materiał na longplay. Part Of The Kitchen, to skład, który połączyła miłość do jedzenia, bycia razem i muzyki.

SZA!Muzyka naszego zespołu to pasja i fascynacja muzyką. Każdy z nas żyje muzyką i codziennie nią oddycha. Sza! łączy jazzowy feeling z ciężkim brzmieniem gitar. Nastrojowe ballady przechodzą w psychodeliczne, długie solówki na flecie utopionym w pogłosach i delayach. Krótkie i ostre, syntezatorowe piosenki ubarwione są chromatycznymi eksperymentami. W obecnym składzie grają trzy lata, ale już udało im się zdobyć kilka znaczących nagród i wyróżnień, np. 1. miejsce organizowanym przez Estradę Poznańską Nowe Nurty 2015, w którym wzięło udział ponad 100 zespołów z całej Polski, wyróżnienia na festiwalach m.in. w Myśliborzu i Oleśnie.

Bilety
30 zł

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl