Program

28 sierpnia 2018, wtorek, godz.19:00

CARLOS LIBEDINSKY: NARCOTANGO #FUEYE Tour 2018

carlos1

Koncert Carlosa Libedinsky’ego – argentyńskiego mistrza tanga alternatywnego, połączony z pokazami tancerzy z poznańskiego Teatru Tanga oraz milongą!

Po odnoszącym na całym świecie sukcesie międzynarodowym projekcie muzycznym Narcotango, Carlos Libedinsky przedstawia swój nowy koncept #Fueye, w którym bandoneon zanurza się w południowoamerykańskie rytmy, tworzy głęboki pejzaż elektronicznych bitów, wokalu i innych instrumentów, przynosząc niepowtarzalny dźwięk i smak.
#Fueye to magiczna podróż zarówno dla słuchających jak i tańczących, by odkryć tango na nowo.
Koncert podzielony będzie na dwie części, w których usłyszymy najsłynniejszą muzykę projektu Narcotango oraz nowości Fueye. W pierwszej odsłonie zobaczymy pokazy profesjonalnych tancerzy z poznańskiego Teatru Tanga, druga część będzie otwarta na taniec dla wszystkich, którzy przed sceną dadzą się ponieść dźwiękom bandoneonu mistrza. Po koncercie zapraszamy na milongę – taneczną kontynuację wieczoru.

Carlos Libedinsky to argentyński muzyk, kompozytor, producent i bandoneonista z Buenos Aires. Jeden z pierwszych wprowadził muzykę elektroniczną do utworów tanga około 2002 – czym zapoczątkował obecny (2008) ruch tanga alternatywnego. Znany jest z projektu Narcotango. Od 1986 jest dyrektorem szkoły muzycznej Tademus w Buenos Aires. Był nominowany do Latin Grammy Awards w 2009 i 2010 roku i wyróżniony jako Outstandig Cultural Personality w 2013 roku przez legislaturę Buenos Aires w Argentynie.

Carlos Libedinsky wystąpi w duecie z gościem specjalnym: gitarzystą Carlosem Coroną.

Bilety
65 zł – pierwsza pula
85 zł – druga pula / dzień koncertu
10 zł – sama milonga (bez koncertu)

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl