Program

14 październik 2017, sobota, godz.21:00

BNPC 2017: DENISE KING & TONY MATCH’S TRIO – „WHEN JAZZ MEETS SOUL!” Blue Note Poznań Competition 2017

denise-king

Głos Denise King – bardzo wyrafinowany, swingujący, czasami smutny i atłasowy, doskonale sprawdza się w jazzowych i soulowych standardach wzbogaconych o barwę bluesa i gospel. Razem z Tonym Matchem stworzyli program, w którym utwory ery wielkiego solu, wsparte solidnym funkiem i R&B, który zachwyca słuchaczy na całym świecie!

Denise King urodziła się i wychowała w Filadelfii. To przyjaciele przekonali ją, że ma głos, z którym śmiało może prezentować swoje umiejętności nie tylko w domowym zaciszu, ale także na poważnych jazzowych scenach. Pewnego wieczoru, podczas koncertu w filadelfijskim Zanzibar Blue, Denise spotkała Dextera Wansela – muzyka, aranżera, producenta i dyrektora Philadelphia International Records. Dzięki temu spotkaniu nawiązała się niezwykła zawodowa współpraca trwająca już 20 lat! A Denis koncertuje w klubach w Filadelfii, Nowego Jorku, Paryża, a także w Turcji, Brazylii, Afryce, Niemczech i Japonii.

Tony Match – muzyk, producent, aranżer. Zaangażowany w wiele projektów, których nie sposób ograniczyć do muzyki tylko jazzowej. Gra też soul, funk, a do jego muzycznych przyjaciół zaliczyć można Richarda Galliano, Kurta Ellinga, Gonzalo Rubalcaba czy zmarłego w zeszłym roku Charliego Hadena. Nagrywał zarówno dla mniejszych awangardowych wytwórni, ale też gigantów pokroju Deutsche Grammophon i Universal.

Blue Note Poznań Competition 2017
odbywa się dzięki dofinansowaniu ze środków
Miasta Poznania
oraz
Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Poznan bez Know How

 

 

 

 

Samorząd Województwa Wielkopolskiego

 

 

 

 

Bilety
miejsca siedzące:
50 zł - pierwsza tura - WYPRZEDANE
70 zł - druga tura
miejsca stojące:
50 zł - normalne
25 zł - ulgowe (studenci i uczniowie szkół muzycznych) - dostępne wyłącznie przed wejściem na koncert

dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line:

kup bilet na bluenote.poznan.pl