Program

06 września 2019, piątek, godz.20:00

Bardabusz Orchestra – tanecznie i koncertowo dla Piotra Sznury

bardabusz-kw

Szalony wieczór w rytmach swing – soul – blues i funk! Bardabusz Orchestra z solistami: Sybillą Sobczyk-Gulewicz, Thomasem Dygatem i Zbyszko Tuchołką, dochód z wieczoru przekazują na bardzo kosztowną rehabilitację Piotra Sznury.

Pierwsza część wieczoru to klasyczny koncert, po nim, po przerwie, sprzątamy część stolików i zaczynamy taneczną zabawę z muzyką na żywo. A na koniec przewidziano także taneczne jam session!
W wykonaniu jednej z najlepszych tanecznych orkiestr usłyszymy wielkie przeboje swingowe, bluesowe i solowe. Nie zabraknie takich utworów jak „Sweet Home Chicago”, „Gigolo”, „My Baby Just Care For Me” czy „Georgia”, a także wiele, wiele innych!

Piotr Sznura jest muzykiem, który nie może komponować, ani śpiewać. Wszystko za sprawą tzw. „zespołu zamknięcia”, zdiagnozowanego u niego w kwietniu 2012 roku. Co to oznacza? Dokładnie to, że w bezwładnym ciele jest uwięziony sprawny umysł. Umysł człowieka niebywale utalentowanego, wrażliwego i oddanego swej pasji.

Piotr nie ma łatwo, ale się nie poddaje. Aktualnie przebywa w  domu, wśród rodziny. Obecnie najbardziej potrzebna jest intensywna rehabilitacja ruchowa i neurologiczna, która – jak wszyscy wiedzą – jest niezwykle kosztowna. Dzięki niej oraz dzięki codziennej opiece, rodzina stara się zapewnić Sznurkowi jak największy komfort życia w tej niezwykle ciężkiej sytuacji, w której się znajduje.

Dziękujemy wszystkim za dotychczasową wytrwałą walkę o Piotra. Liczymy, że dołożycie swoją cegiełkę do tych już ofiarowanych przez grono ludzi o wielkich sercach.

 

Cegiełki o wartości 40 zł dostępne bezpośrednio przed wejściem na koncert!