Program

08 marca 2020, niedziela, godz.20:00

AudioFeels

audiofeels-medium

Jeden z bardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej – AudioFeels! Znani z nowatorskiego podejścia do śpiewania, polegającego na imitacji instrumentów poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości głosu.

Podczas trzynastu lat działalności muzycy wydali 4 albumy, zajęli czołowe miejsca podczas wielu międzynarodowych konkursów (m.in. w Lipsku, Moskwie czy Nowym Jorku) i regularnie zapraszani są na europejskie festiwale wokalne. Ostatnie lata to przede wszystkim stworzenie i koncertowanie z dużym projektem symfonicznym. Dwugodzinny program rockowy AudioFeels wspierany jest brzmieniem orkiestry i chóru a okazję do jego wysłuchania miała publiczność takich sal jak Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Sala Ziemi w Poznaniu czy Filharmonia i Opera Białostocka.

W 2018 roku do zespołu dołączył beatboxer Piotr „Bobby” Jarosz, który rok wcześniej zdobył tytuł mistrza Polski w tej niezwykłej dziedzinie. W 2019 roku AudioFeels wywalczyło kolejną nagrodę publiczności, tym razem na niemieckim konkursie Vocal Champs Acapella Contest w Sendenhorst. W grudniu 2019 r. zespół wystąpił podczas telewizyjnego wydarzenia upamiętniającego 101 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego z brawurowym wykonaniem utworu „Powstanie” z towarzyszeniem rapera Kowsona.

Skład zespołu: Patryk Ignaczak, Marcin Illukiewicz, Piotr Jarosz, Bartosz Lehmann, Marek Lewandowski, Jędrzej Suchan, Michał Szajkowski, Jarosław Weidner
Bilety
60 zł – miejsca stojące
90 zł – miejsca siedzące WYPRZEDANE

Organizator: Impresariat Muzyczny Duo

dostępne w biurze klubu oraz w sprzedaży on-line: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-audiofeels-57486?id=284916