Program

08 lutego 2018, czwartek, godz.19:00

ARTYŚCI DLA BASI CEGIEŁY – WALENTYNKOWY KONCERT CHARYTATYWNY

27497198_10215167232517100_1325835558_n

Cel organizacji tego wyjątkowego wydarzenia jest jeden: muzykowanie dla ukochanej nauczycielki Basi Cegieły, która walczy z chorobą nowotworową.

Organizatorzy piszą: „Każdy z nas wie, ile ciepła i dobroci daje ona wszystkim każdego dnia, a ci, którzy są lub byli uczniami Liceum Muzycznego im. Mieczysława Karłowicza przy ulicy Solnej w Poznaniu, doświadczyli jej miłości po wielokroć.

8 lutego postaramy się dać jej to, co ona daje nam – uczniom i absolwentom, a także swoim kolegom i rodzinie na co dzień: wsparcie.”

Podczas koncertu będzie można usłyszeć niezwykłych artystów, a tym samym przekonać się, jak toczą się losy absolwentów pani Basi oraz w jak kreatywny sposób działają jej obecni uczniowie.

W programie przewidziana jest również aukcja nietuzinkowych przedmiotów, takich jak między innymi oryginalna płyta Doroty Miśkiewicz z dedykacją, podarunki od państwa Wasowskich czy limitowana edycja ścieżki dźwiękowej do gry „Wiedźmin” na płytach winylowych. Więcej szczegółów na temat aukcji wkrótce.

Aby dokonać rezerwacji biletu na koncert i otrzymać szczegółowe informacje na temat jego przebiegu, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: walentynkadlabasi@gmail.com

Wystąpią: Solna Reunion, Maria Antkowiak i Julia Wolańska-Gajda, Smutne Piosenki, Maciej Kociński, Krzysztof Dys, Michal Jaros i Krzysztof Szmanda, Jacek Szwaj, Sylwia Kaczmarek-Subera i Anna Blum Castafiddle, Karolina Beimcik, Janusz Beimcik, Zofia Łodygowska, Lena Romul, Jan Billert i Antonina Weber, Layap – Ula Pietz i Krzysztof Spychała, Golden Collective

Organizatorzy: Karolina Beimcik, Fundacja Wokół Piosenki
Patronat medialny: Radio Afera