Program

05 grudnia 2016, poniedziałek, godz.20:00

ANITA LIPNICKA – WYPRZEDANY!

anita-lipnicka_zdj-prasowe1-800x800

Koncert w ramach jesiennej trasy koncertowej „Na Osi Czasu”, na którą przygotowywane są największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni dwudziestu lat działalności artystycznej, we wszystkich konfiguracjach, a więc z płyt solowych, z Johnem Porterem jak i z repertuaru Varius Manx.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć także kilka utworów premierowych. Całość odbędzie się w wyjątkowej atmosferze, ze specjalną oprawą świetlną i wizualizacjami.

Sama artystka tak opowiada o utworze „Ptasiek”:
„Każdy z nas ma swojego >>Ptaśka<< – to mógłby być przyjaciel z dzieciństwa, nauczyciel, ojciec, kochanek, ktoś przelotnie spotkany w podróży, kto dotknął nas głęboko, otworzył serce i oczy, rozniecił w nas  iskrę, której światło nigdy nie gaśnie. Sam zniknął, odszedł, przepadł bezpowrotnie, ugięty pod ciężarem życia. Jednak to, w co wierzył, jakim wartościom przyświecał, nie poszło na marne, bo żyje w nas nieustannie, inspiruje kolejne pokolenia.

>>Ptasiek<< to opowieść o nieśmiertelności ideałów. O czystości uczuć i naiwności prawdy, która zawsze znajdzie drogę, by wędrować dalej, niczym choroba zakaźna przenoszona z serca do serca. Nick [Talbot], gdziekolwiek  jesteś… “Za to co mam w sobie, dziękuję Tobie”.

Bilety
49 zł – miejsca stojące
69 zł – miejsca siedzące

dostępne: www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn i w Centrum Informacji Miejskiej