Program

03 kwiecień 2022, niedziela, godz.19:00

Andy Egert Blues Band

AndyEgert

Doskonały szwajcarski harmonijkarz, jeden z czołowych gitarzystów bluesowych Europy, wokalista o energetyzującym głosie wystąpi razem ze swoim Blues Bandem.

Andy Egert to muzyk z feelingiem, z kraju zegarków i banków – Szwajcarii. Jego zespół, to jedna z najbardziej aktywnych formacji, jeśli chodzi o liczbę granych koncertów w centralnej części Starego Kontynentu. Andy i jego ekipa występowali na największych europejskich festiwalach, na których rozbrzmiewa dwunastotaktowiec – grali w we Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Polska, Litwa, krajach Beneluksu, wszędzie ujmując publiczność tradycyjnym bluesem inspirowanym dokonaniami Erica Claptona, Freddie Kinga, Petera Greena, Alvina Lee, Johnny Wintera i Roberta Johnsona! Dziesięciolecie działalności artystycznej formacji Andy Egerta to także trzy studyjne albumy, z których ostatni, “Made in Switzerland”, został bardzo dobrze przyjęty przez prasę muzyczną.

Andy Egert i jego bluesowy zespół jest jednym z najczęściej pojawiających się na żywo szwajcarskich grup, cieszących się wysokimi notowaniami wśród odbiorców w ostatniej dekadzie. Po trzech albumach studyjnych, zespół świętuje obecnie 10 rocznicę z mocnym i dynamicznym albumem – live, prezentującym blues w najlepszym wydaniu spod znaku Erica Claptona, Freddiego Kinga, Petera Greena, Alvina Lee, Johnny Wintera oraz Roberta Johnsona!

Bilety
45 zł - pierwsza pula
65 zł - druga pula - w dniu koncertu

dostępne w sprzedaży on-line:


kup bilet na bluenote.poznan.pl