Program

09 kwietnia 2018, poniedziałek, godz.19:00

ANDRZEJ PONIEDZIELSKI

poniedzielski

Najnowszy, premierowy program kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego – poety, pieśniarza, konferansjera, autora tekstów piosenek, satyryka, humorysty, gitarzysty, twórcy scenariuszy, reżysera, osoby związanej z kabaretem.

Andrzej Poniedzielski jest, jak każdy widzi. Każdy zna Andrzeja Poniedzielskiego. Każdy powinien tego dnia stanąć oko w oko z Andrzejem Poniedzielskim i uczestniczyć w tym Wieczorze, pełnym specyficznego i nietuzinkowego humoru „Artysty – wulkanu”.

Andrzej Poniedzielski o sobie:
Jak każdy młody chłopak – chciałem być strażakiem albo policjantem z dyplomem. A prezydentem? Nie chcę być prezydentem. Na pewno nie sprawdziłbym się jako głowa państwa w takim stanie rzeczy, jaki jest dzisiaj. Ale owszem, gdybym został, miałbym wielką przewagę w stosunku do poprzednich prezydentów. Bo byłbym i elektrykiem, i miałbym wyższe wykształcenie pokwitowane papierem. Ale na pewno niczego dobrego dla państwa bym nie zrobił. Stanowczo nie powinienem zostać prezydentem.
Do moich czasów były dwa sposoby, by zafrapować ludzi na scenie: forma bądź treść. Ja wprowadziłem trzeci – brak jednego i drugiego.

Bilety
70 zł
dostępne w biurze klubu oraz serwisie Bilety24.pl