Program

08 września 2017, piątek, godz.20:00

ADRIAN KARMA, VINTAGE LOVE, HUMP

karma-hump-vintage

Jedna scena, jeden wieczór – trzech porywających wykonawców!

Adrian Karma to debiutujący w roli solisty artysta z Poznania. Aranżer, multiinstrumentalista, wokalista, a przede wszystkim sympatyczny chłopak z pasją. Jak sam przyznaje, w muzyce najważniejszy jest przekaz:
„Faktycznie, gram na kilku instrumentach, głównie na gitarze i zestawie perkusyjnym – ale nie postrzegam muzyki jako sposobu na prezentację swoich umiejętności manualnych. Zupełnie przeciwnie, uwielbiam ten konkretny rodzaj przekazu głównie dlatego, że pozwala na swobodne dzielenie się z innymi tym, co uważamy za ważne. Mój przekaz to empatia, anty-roszczeniowość i racjonalizm. Wydaje mi się, że nie doceniamy innych i świata, który nas otacza, działamy na podstawie emocji, osądzamy bez refleksji. Nie musi tak być i chyba warto o tym mówić :)”
Oprócz solowej działalności, Adrian jest także członkiem dwóch aktywnych zespołów – Sanity i Parajatsi. Jego debiutancki album „No such place as home” ukaże się w drugiej połowie 2017 roku.

Vintage Love – energetyczny zespół ze Szczecina serwujący pozytywną dawkę indie rocka. Inspiracje czerpie z wielu źródeł – zbyt wielu żeby wypisywać, warto samemu się przekonać. Krótką, ale efektowną biografię składu można podsumować w kilku słowach: W maju 2017r. VL debiutuje w eterze 5-utworowym EP, którym zaskarbia sobie przychylność społeczności studenckiej Szczecina. Dzięki temu debiutuje jeszcze w tym samym miesiącu na scenie Juwenaliów w Szczecinie grając u boku m.in. The Dumplings, Taco Hemmingway. Od tego czasu powoli, ale sukcesywnie VL zwiększa koncertami swój zasięg słuchaczy.

Jeśli ktoś postanowi sprawdzić znaczenie słowa „hump”, znajdzie on dokładnie 10 znaczeń tego słowa.
Pierwszym, najbardziej oczywistym jest garb. Jak łatwo jednak można się domyślić ciężko jest powiązać to hasło zarówno z muzykami, jak i materiałem zespołu.
Drugim znaczeniem jest przesilenie, i tak, Hump na pewno jest przesileniem. To fenomen, który występuje, gdy czworo młodych muzyków migrujących dotychczas pomiędzy rozmaitymi formacjami postanawia wreszcie założyć swoją.
Ich muzyka to mocny, osadzony hard rock, w którym często jednak słychać inspiracje kultowymi formacjami rodem ze Stanów Zjednoczonych jak Shinedown, Skindred, Three Days Grace, Rage Against The Machine, Korn, Limp Bizkit, a także Incubus.
Zespół funkcjonuje od grudnia 2016, tworząc autorski materiał w języku angielskim. Ostatnio rozpoczęli przygodę z tworzeniem muzyki w języku polskim.
Mogą pochwalić się licznymi koncertami, a często również wygranymi konkursami, na takich wydarzeniach, jak Juwenalia 2017 w Poznaniu, Festiwal Kulminacje 2017, XIV Wrocławski Festiwal Form Muzycznych czy XX Rockowe Ogródki w Płocku.

Bilety
10 zł - miejsca nienumerowane


kup bilet na bluenote.poznan.pl