Program

16 grudzień 2014, wtorek, godz.19:30

48. KLUSKA

kluska

Świąteczna edycja KLUbowych Spotkań Kabaretowych w pełni improwizowanych.

Grupa Improwizacji Kabaretowych Zróbmy to! wprowadzi Was w świąteczny nastrój, a wyprowadzi gdzieś, gdzie kluski z makiem smakują inaczej, a gwiazdor nie jest zwykłym gwiazdorem. Podobnie jak rok temu nada nowe znaczenie piosence „Last Christmas” i w ogóle odmieni Wasze pojęcie o świętach… nie tylko tych najbliższych :)

Jak co miesiąc, na oczach publiczności stworzony zostanie szereg skeczy i piosenek improwizowanych. To widownia zdecyduje, w jakie role wcielą się osoby na scenie, jakie relacje będą ich łączyć i w jakich miejscach będą się odbywały scenki. Ten kabaretowy wieczór jest od A do Z improwizowany, przez co nigdy więcej się nie powtórzy.

Wystąpi, jak zwykle, Grupa Impro Zróbmy to!, czyli: Agnieszka Foryś, Dorota Godlewska (kabaret Małże), Magdalena Sobczak, Jędrzej Godlewski (kabaret Małże), Piotr Rychter oraz Marcin Morus Jakóbczyk. A na pianinie zaimprowizuje Marta Torebko.

Bilety
15 zł

dostępne: CIM, Skład Kulturalny w Galerii MM, salony Empik, Rock Long Luck, biuro klubu Blue Note oraz przed wejściem do klubu