Aktualności

Aktualne przepisy sanitarne obowiązujące w czasie koncertów

logoBNP-niebieskie-tlo

Od 15 grudnia obowiązują nowe przepisy dotyczące liczby uczestników wydarzeń kulturalnych – w tym koncertów.

Zgodnie z nimi, na wszystkie koncerty odbywające się po 15 grudnia, musieliśmy wprowadzić podział na dwie podstawowe kategorie biletów: „jestem zaszczepiony” oraz „sprzedaż otwarta”.

Do sprzedaży otwartej trafia maksymalnie 30 proc. biletów dostępnych na dane wydarzenie.

Wszystkie osoby kupujące bilety z puli dla zaszczepionych zobowiązują się do przedstawienia przed wejściem na koncert aktualnego certyfikatu szczepień. Obecne przepisy zobowiązują nas do jego weryfikacji. Przy przekroczeniu liczby 30 proc. widzów brak ważnego certyfikatu przy posiadaniu biletu z puli dla osób zaszczepionych skutkować będzie odmową wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.

Jeśli kupiliście Państwo bilety przed wprowadzeniem obecnych przepisów automatycznie znajdują się one w puli przeznaczonej do sprzedaży otwartej. Jeśli jesteście zaszczepieni – poinformujcie nas o tym (klub@bluenote.poznan.pl) i przygotujcie przed koncertem certyfikat szczepień!

Jednocześnie obowiązuje pozostawienie przy wejściu wypełnionego kwestionariusza o stanie zdrowia. Kwestionariusze są przechowywane przez 14 dni od daty koncertu, a następnie niszczone. Pozostawione w nich dane nie są w żaden sposób wykorzystywane, poza ewentualnym zabezpieczeniem epidemicznym na podstawie decyzji służb sanitarnych.

Aby uniknąć kolejek do wypisania, można go pobrać wcześniej i wypełnić w domu przynosząc uzupełniony i podpisany wydruk ze sobą.
KWESTIONARIUSZ MOŻNA POBRAĆ TUTAJ!